wz

Odkazy

- Spřátelený internetový obchod a knihkupectví. Doporučujeme!

- Firemag je spřátelený diskmag, ve kterém najdete recenze PC her, vtipy, poesii, prózu, informace o magové scéně a další články.

Nadějný začínající e-magazín o počítačových hrách, se kterým jsme navázali spolupráci. -

- Sarden je internetový portál (nebo, chcete-li, rubrika Neviditelného psa), na kterém se denně objevují články a novinky z fantastiky. Šéfredaktor Sardenu Jan Pechanec nám nabídl spolupráci, kterou jsme s radostí přijali, takže můžete na Sardenu najít kromě upoutávek na nová čísla Camelotu i jeden náš článek (a doufáme, že časem přibudou další).

Na serveru Qfan naleznete každý den, podobně jako na Sardenu, nové články o fantasy, sci-fi a horroru. Navíc se tam objevil i pěkný článek o Camelotu, na který jsme opravdu pyšní :-). -

- Splat je poměrně známý webzin, který se zabývá vším možným a hlavně nám nabídl spolupráci :-).

Na stránkách Městské knihovny v Praze se objevil i malý odkaz na Camelot. -

- Na stránkách českého spisovatele fantasy Pavla Renčína najdete mimo jiné i odkaz na Camelot.

Pevnost, nejznámější český magazín o fantastice, zveřejnil v čísle 12/2008 opravdu úžasnou upoutávku na Camelot, hned na páté straně, za což jsme mu vděční. Scan upoutávky naleznete ZDE.  -

www.fantasyplanet.cz - I na nejznámějším českém serveru o fantastice můžete najít malou upoutávku na Camelot, díky které jsme získali mnoho nových čtenářů.

 The Beatboons je beatle-revivalová kapela, ve které hraje i redaktor naší filmové rubriky - Jan Cepník. -

http://www.deskovehry.blogspot.com/ - Stránky Jakuba Dobala, který pro nás píše o deskovkách.

Pokud byste byli tak hodní a vložili si na Vaše internetové stránky naší ikonku, její HTML kód je: <A href="http://www.camelot.czweb.org" target="_blank"><IMG title="Camelot"
height="31" src="http://www.camelot.czweb.org/camelot.gif" width="88""

border="0"></A>


Příští číslo vychází 28. 2. 2010